Agency Services
RAHATLATICI MASAJ : Herhangi bir problemi olmayıp bana masaj yaptıran herkesi en iyi şekilde rahatlatıp bir sonraki güne zinde başlamasını sağlamaktayım. 45 dakikalık Dinlendirici masajı yaparken müşteri kendisini rahat hissetmemişse süre bir tarafa bırakılıp rahatlama sağlanıncaya dek kesintisiz sürdürmekteyim. Genelde çalışan ve farklı sorunlar yaşayan bayanların bana yaptıkları başvurularında sürekli stres, baskı ve huzursuzluk içinde oldukları beyanıyla masaj talebinde bulunmaları, bir defa denediklerinde ise bu olumsuz etkilerinden tamamen arındıklarını yine kendileri anlatmaktadırlar. Büyük bir güvenle bana masaj yaptıran bayan müşterilerim kendilerini her şekilde güvende hissederek masajlarımla rahatlamaktalar. Her türlü özel istek ve arzularına meslek kuralları etiğinde kesintisiz yanıt vermekteyim. Masajlarımızda Gizlilik ilkesi esas tutulmaktadır, kesinlikle başka kişilerle paylaşılmaz.
VÜCUDUN NERELERİNE MASAJ UYGULAMAKTAYIM ? Müşterinin istek ve arzusuna uygun olarak bu masajları vücudun tümüne, kısmen veya sadece vücudun istenilen herhangi bölgesine uygulamaktayım. Müşterinin istemine aykırı davranılmaz. Müşterilerimin % 98 inin bayan olduğundan dolayı her birinin ayrı, özel istek ve arzularına meslek etiğine uygun olarak daima en iyi şekilde yanıt vermekteyim. Masaj çalışmalarımda bu güne değin rahatlamayan müşterim bulunmamaktadır. Deneyim ve özel tekniklerimle bana stresli ve yorgun gelen tüm bayan müşterim rahatlamış olarak zinde ve memnun bir şekilde ayrılmaktalar, rahatlamak ve yorgunluk atmak isteyenler mutlaka bir defa bu özel masajımı denemeliler!
ÖZEL İSTEMLİ RAHATLATMA/RAHATLATICI MASAJ : Bayan müşterilerimizin özel istemlerine uygun olarak yaptığımız özel rahatlatma masaj çalışmalarıdır. Bu çalışmalarımda, kendi kendisine çeşitli nedenlerle rahatlama sağlayamamış ve strese girmiş müşterilerimize güvenli ve gizlilik kurallarına tam riayetle yardımcı olmaktayım. Memnuniyet % 100 garanti edilmektedir. Bu masajlarımızda da diğer masajlarda olduğu gibi gizlilik ilkelerine kesinle riayet edilmektedir. Bu masajda müşterinin istem ve arzusuna göre hareket edilmektedir.
Exhibitors during the fair, the stands of the service and promotion they need hostesses, foreign language interpreters to work in the exhibitions located within our company.

Smiling faces of hosts and hostesses have chosen as a result of meticulous research, physical fitness, experience and professionalism we have that. Your organization will be attending the fair hosts and hostesses We hope you will be satisfied with.

Foreign language interpreter during the Fair with our staff: English, German, Russian, Arabic, Spanish, Italian, French, Japanese and Chinese translation needs will be covered in all.

Host and hostesses stand while at the exhibitions, product, service, regardless of the right team will give visitors the impression of your company's profile fit the best. Our professional team, friendship, hard work, visualization, and human relations will give the best service to the success of the visitors.
Hostes 1
Hostes 4
Hostes 2
Hostes 3
Tercuman1
Tercuman2
Tercüman 3
Tercüman 4